Spedycja międzynarodowa Turek

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, z którą mógłbyś współpracować w zakresie spedycji międzynarodowej, zgłoś się do HiT Transport i sprawdź, co mamy do zaoferowania!

Spedycja międzynarodowa, obok spedycji krajowej, transportu krajowego i międzynarodowego oraz logistyki, jest ważnym obszarem działalności naszej firmy. Przewozy ładunków na terenie całej Europy organizujemy już od wielu lat. Lata te były dla nas czasem rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i stałego dostosowywania się zarówno do zmian w potrzebach naszych klientów, jak i do nowej rzeczywistości w zakresie technologii, przepisów prawnych czy warunków technicznych. Dzięki nieustającej ciężkiej pracy staliśmy się specjalistami w swoim fachu, a współpracujący z nami klienci chwalą nasze usługi i polecają je innym.

Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy pięć oddziałów, które obsługują firmy niezależnie od ich położenia i obszaru działalności. Spedytorzy, których zatrudniamy, to osoby doświadczone, rzetelne i poważnie podchodzące do swoich obowiązków. Mają nie tylko wysokie kwalifikacje, ale także cenne w tym zawodzie umiejętności oraz profesjonalne podejście zarówno do klientów, jak i do realizowanych przez firmę zleceń.

Więcej o poszczególnych usługach przeczytasz poniżej.

Międzynarodowy transport drogowy Turek

Realizujemy przewozy poza granice Polski, a także dostarczamy towary od zagranicznych nadawców do polskich odbiorców. W realizacji zleceń wykorzystujemy nasz własny tabor samochodowy. Na jego rozbudowę i udoskonalanie poświeciliśmy wiele lat, ale dzięki temu mamy teraz pewność, że pojazdy są w najlepszym stanie technicznym, a prowadzące je osoby doskonale je znają i świetnie poruszają się nimi po europejskich drogach.

Spedycja międzynarodowa Turek

Spedycja międzynarodowa to po prostu zarządzanie procesami przewozu towarów poza granice Polski. Ta bardziej „teoretyczna” część naszej działalności leży w rękach naszych spedytorów. Profesjonalne usługi w tym zakresie oferujemy klientom z Turka, a także z innych pobliskich miast. Zorganizujemy przewóz do dowolnego państwa Unii Europejskiej, a także do krajów takich jak Norwegia, Rosja czy Białoruś. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły, a chętnie przedstawimy Ci wszystkie możliwości oraz warunki współpracy z naszą firmą.

Spedycja krajowa Turek

Jeśli prowadzisz w Turku działalność produkcyjną, handlową lub inną wymagającą usług transportowych, możesz także chcieć dostarczać swoje towary do polskich lokalizacji. Nasza firma może Ci w tym pomóc. Realizujemy usługi z zakresu spedycji krajowej – wszystkie przewozy przebiegają sprawnie, zgodnie z obowiązującymi procedurami, bezpiecznie i w profesjonalnej, a jednocześnie życzliwej atmosferze współpracy.

Jeśli szukasz w Turku firmy transportowej, którą charakteryzuje:

  • punktualność,
  • rzetelność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie,
  • przywiązanie do zasad bezpieczeństwa,
  • otwartość w kontaktach z klientami,

podejmij współpracę z HiT Transport, a na pewno się nie zawiedziesz. Czekamy na kontakt!