Międzynarodowy transport drogowy Września

Wysyłaj swoje towary za granicę z naszą pomocą – skorzystaj z usług HiT Transport w zakresie międzynarodowego transportu drogowego!

Jesteś przedsiębiorcą, który działa we Wrześni lub okolicach miasta? Chcesz sprzedawać swoje wyroby nie tylko na rynku krajowym, ale także za granicą? Jeśli tak, potrzebujesz rzetelnej firmy transportowej, która zajmie się dostarczaniem Twoich towarów w dowolne miejsce na terenie całej Europy. Podejmij współpracę z HiT Transport! Ale najpierw… dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Międzynarodowy transport drogowy Września

Działamy na rynku już od wielu lat i słyniemy z wysokiej jakości usług w zakresie przewozu towarów na terenie całej Europy. Współpracują z nami nie tylko polscy producenci i przetwórcy, ale także dziesiątki firm z zagranicy. Dlaczego warto dołączyć do grona naszych klientów? Nasze najważniejsze atuty to:

  • doświadczona kadra spedytorów, która planuje i organizuje przewóz drogowy towarów do kilkudziesięciu krajów w Europie,
  • rozbudowany tabor pojazdów, dzięki któremu możemy samodzielnie realizować zlecenia transportowe, bez konieczności współpracowania z zewnętrznymi przewoźnikami,
  • łatwa dostępność naszych usług – zwłaszcza w zachodniej części Polski, gdzie zlokalizowanych jest aż pięć oddziałów naszej firmy (Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, a główny oddział i siedziba firmy znajduje się w Wolsztynie), ale także w pozostałych rejonach kraju, z których także bezproblemowo przyjmujemy zlecenia,
  • wysoka jakość świadczonych usług, o której świadczą zarówno przyznawane nam przez różne instytucje certyfikaty, jak i opinie oraz satysfakcja naszych dotychczasowych klientów.

Spedycja międzynarodowa Września

Prowadząc działalność we Wrześni, możesz bezproblemowo skorzystać z usług HiT Transport. Najbliższy oddział naszej firmy znajduje się w Poznaniu – zachęcamy do kontaktu! Zadzwoń do nas lub napisz, a przedstawimy Ci warunki współpracy oraz wszystkie szczegóły dotyczące sposobu realizacji zleceń, terminów, cen itp. Nasi specjaliści od spedycji międzynarodowej zaplanują i przygotują wszystkie kwestie związane z transportem, nasi kierowcy zajmą się przewozem towarów, dział księgowości dokona natomiast wszystkich niezbędnych rozliczeń. Całość zlecenia przebiegnie gładko i w pełni profesjonalnie – masz na to naszą gwarancję!

Spedycja krajowa Września

Możesz z nami podjąć współpracę również w przypadku zleceń krajowych. Ich realizacją zajmie się dział spedycji krajowej. Możemy przyjąć jednorazowe zlecenie, jak i podjąć stałą współpracę, by regularnie dostarczać towary do określonych lokalizacji.

HiT Transport to lider na rynku transportu i spedycji. Nasza renoma nie wzięła się znikąd – pracujemy na nią od wielu lat, a efekty naszej pracy są widoczne w rozwoju wielu polskich i zagranicznych firm. Tobie także możemy pomóc osiągnąć sukces, zwiększyć sprzedaż, wykorzystać potencjał. Jeśli rzetelny kontrahent to to, czego potrzebujesz, aby rozwinąć skrzydła – koniecznie zgłoś się do nas. Zapraszamy do kontaktu!