Międzynarodowy transport drogowy Wolsztyn

Zadania przewoźników drogowych są bardzo rozległe. Sprostanie wszystkim wyzwaniom wymaga wielu umiejętności.

Do pracy w branży transportowej z pewnością nie każdy się nadaje. Jest to praca wymagająca ogromnego zaangażowania, wielu kompetencji, odpowiedzialności, szerokiej wiedzy i przede wszystkim umiejętności działania pod presją. Aby firma mogła skutecznie realizować usługi z zakresu transportu drogowego, musi zatrudniać tylko najlepszych – i z takiego właśnie założenia wychodzimy przyjmując pracowników do naszego oddziału w Wolsztynie. W jakich sytuacjach przydają im się poszczególne cechy charakteru i kompetencje?

Międzynarodowy transport drogowy Wolsztyn

Jeśli rozpatrujemy kompetencje specjalistów od transportu w kontekście przewozu międzynarodowego, z pewnością należy wymienić kwestie takie jak:

  • Znajomość języków obcych – zawsze w przypadku realizowania przewozów między krajami bardzo ważna jest możliwość płynnej komunikacji pomiędzy nadawcami ładunków a ich odbiorcami, a także wszystkimi osobami, i podmiotami, które mogą się pojawić w procesie przewozu (chociażby straży granicznej czy policji). Pośrednikiem w takiej komunikacji bardzo często jest właśnie spedytor pracujący w firmie realizującej transport, a wtedy znajomość języka obcego jest kluczową kompetencją.
  • Wiedza na temat specyfiki transportu w różnych krajach – czyli znajomość przepisów, które mogą wpływać na realizację transportu drogowego, a także wiedza o panujących w danym regionie warunkach technicznych (stanie dróg, dostępności tras, warunkach klimatycznych itd.).
  • Zdolności organizatorskie – umiejętność ogarnięcia całości procesu i zorganizowania go w taki sposób, by przebiegł sprawnie i wydajnie.
  • Siła przebicia i pewność siebie – bez tych cech spedytor z pewnością czułby się zagubiony, a towarzyszący pracy stres byłby dla niego zniechęcający, a nie motywujący do działania.
  • Rzetelność i odpowiedzialność – czyli świadomość tego, jak duże znaczenie ma właściwe zrealizowanie transportu międzynarodowego – zarówno dla firm, które go zlecają, jak i dla wszystkich tych, którzy będą później w jakikolwiek sposób korzystać z dostarczonych towarów.

Spedycja międzynarodowa Wolsztyn

Wszystkie powyższe cechy pozwalają naszym spedytorom oferować usługi z zakresu spedycji międzynarodowej na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, rzetelność i energia – to właśnie cenimy w pracy i dzięki temu jej efekty są tak pozytywne. Aby się o tym przekonać, skontaktuj się z naszym oddziałem w Wolsztynie i podejmij z nami współpracę. Dane kontaktowe dostępne są poniżej oraz w zakładce „Kontakt”.

Spedycja krajowa Wolsztyn

W Wolsztynie zatrudniamy także specjalistów od spedycji krajowej, którzy zajmują się organizacją przewozów w granicach Polski. Ich kompetencje są zbliżone do tych, które są niezbędne przy realizacji transportu międzynarodowego. Stawiamy na najwyższą jakość usług, dzięki czemu podmioty działające na terenie kraju chętnie podejmują z nami współpracę. Jeśli interesuje Cię ta dziedzina naszej działalności – zapraszamy do kontaktu!

Transport ADR Wolsztyn

Czym jeszcze się zajmujemy? Kolejną sferą naszej działalności jest przewóz substancji i materiałów niebezpiecznych, czyli transport ADR. Jeśli chcesz powierzyć podobne ładunki odpowiedzialnej firmie z doświadczeniem, wybierz HiT Transport. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Wolsztynie.

64-200 Wolsztyn
ul. Przemysłowa 2/2

Tel.: 68 420 08 21 lub

68 347 29 83
e-mail: biuro@hit-transport.pl

Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne