Spedycja Kalisz

Polska spedycja prze naprzód. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się branż w naszym kraju.

Wzrost gospodarczy Polski to efekt rozwoju bardzo wielu branż – w tym także branży transportowej. Od niej natomiast w dużej mierze zależy sprawność działania wielu firm produkcyjnych i handlowych. Dzięki sprawnie działającemu transportowi mogą one przesyłać towary na terenie Polski i poza jej granice. Dzięki temu mogą się wzbogacać, realizować kolejne inwestycje, zwiększać produkcję i wysyłać jeszcze więcej towarów. Koło się zatacza, a zyskują wszystkie uczestniczące w tym procesie elementy – producenci, konsumenci oraz przewoźnicy, którzy także wzbogacają się i rozwijają dzięki zwiększonej ilości zleceń transportowych. Dlatego właśnie spedycja stała się tak ważną gałęzią gospodarki i dlatego o jej rozwój należy dbać w tym samym stopniu, co o rozwój przemysłu, przetwórstwa, handlu czy usług.

Międzynarodowy transport drogowy Kalisz

Hit Transport to firma oferująca międzynarodowy transport drogowy. Oznacza to, że realizuje zarówno zlecenia na transport zagraniczny pochodzące od polskich firm – np. z Kalisza – jak i zlecenia od firm zagranicznych, które chcą przewieźć towary czy to do Polski, czy na teren innych krajów. Co jest ważne podczas realizacji takich zleceń? Przede wszystkim efektywna komunikacja między firmami – zlecającą, odbierającą i realizującą transport. Stały i sprawny przepływ informacji gwarantuje rzetelne wykonanie usługi, ponieważ pozwala rozpoznać oczekiwania każdej ze stron i błyskawicznie reagować na wszelkie nieprzewidziane sytuacje.

W ubiegłym roku zagraniczne przychody z usług transportowych wzrosły w Polsce aż o 12%. Zagraniczny przychód branży sięgnął zaś rekordowej kwoty 50 mld złotych. Eksport polskich usług transportowych wzrasta, a polskie firmy wciąż są liderem europejskiej branży. Siłą rzeczy wpływa to na stałe podwyższenie jakości usług, z których korzystają także polskie podmioty, również te działające w Kaliszu.

Spedycja międzynarodowa Kalisz

Spedycja międzynarodowa jest dziedziną, której wymaganiom mogą sprostać tylko najlepsi. Brak wiedzy, kompetencji, doświadczenia czy predyspozycji wśród pracowników firmy może skutecznie wykreślić ją z konkurencji, a wszystkie poczynione przez nią inwestycje pójdą na marne. Dlatego też w spedycji praca zaczyna się u podstaw. Każdy pracujący w firmie spedytor musi być osobą kompetentną i rzetelnie realizującą swoje zadania. Tak właśnie jest w HiT Transport i dzięki temu spedycja międzynarodowa to nasz konik.

Spedycja krajowa Kalisz

Zajmujemy się również spedycją krajową – dziedziną, która wymaga nie mniejszego zaangażowania, tej samej wiedzy, podobnego doświadczenia. Dzięki wysokiej jakości usługom realizowanym na terenie województwa wielkopolskiego, z transportu zagranicznego i krajowego mogą korzystać podmioty z Kalisza oraz okolic. Współpraca z nami poszerza możliwości firm w zakresie dostarczania swoich produktów do dowolnego miejsca. Z pewnością warto poznać dokładniej naszą ofertę, do czego serdecznie zachęcamy.

Transport ADR Kalisz

Kolejną usługą, którą oferujemy w Kaliszu, jest transport ADR, czyli przewóz substancji określanych przez przepisy międzynarodowe jako niebezpieczne. Zaawansowana technologia, przystosowane pojazdy, doświadczeni pracownicy – to wszystko składa się na sukces w tej dziedzinie naszej działalności. Podejmij z nami współpracę już teraz – zapraszamy.