Spedycja międzynarodowa Konin

Podejmij z nami współpracę w zakresie spedycji międzynarodowej i zapracuj na sukces swojej firmy.

Firmy produkcyjne, poza realizacją swojego podstawowego zadania, jakim jest wytwarzanie określonych dóbr, muszą też zadbać o ich dostarczenie na rynek. Od tego zależy ich sukces – sprzedaż generuje zysk, zysk daje możliwość inwestycji, inwestycje pozwalają na zwiększenie produkcji i zasięgu, a firma wzbogaca się, podobnie jak jej właściciele i pracownicy.

Dlatego też każdy tego rodzaju podmiot musi zadbać o właściwą realizację przewozu towarów do miejsc, w których będą magazynowane, wykorzystywane do dalszej produkcji lub po prostu sprzedawane. Zarządzaniem takim transportem zajmują się podmioty zewnętrzne – firmy spedycyjne dysponujące zasobami ludzkimi, mechanicznymi i finansowymi, i oferujące swoje usługi na danym terenie. Mogą zajmować się spedycją na terenie kraju, jak i spedycją międzynarodową. Mogą zarządzać jedynie przewozem, mogą oferować także usługi dodatkowe (np. transakcje finansowe). Jedną z takich firm oferującą swoje usługi na terenie Konina jest HiT Transport. Poznaj nas bliżej!

Międzynarodowy transport drogowy Konin

Naszą specjalnością jest międzynarodowy transport drogowy. Spośród wszystkich metod przewozu produktów i surowców, to właśnie transport drogowy jest najszybszy, najwygodniejszy i najbardziej wydajny. Jego organizacją zajmujemy się od lat, a z naszych usług korzystają zarówno podmioty z Konina, jak i z całego województwa wielkopolskiego. Otworzyliśmy też oddziały w innych polskich miastach, by móc oferować nasze usługi szerszemu gronu klientów.

Spedycja międzynarodowa Konin

Wykonujemy zadania z zakresu spedycji międzynarodowej. Przygotowujemy niezbędną dokumentację transportową, odbieramy towar od nadawcy, przewozimy go zgodnie z zaplanowaną wcześniej trasą i dostarczamy na miejsce odbioru. W trakcie realizowania usługi dbamy o powierzony nam towar, zapewniając mu właściwe warunki transportu. Dbamy o to, by wszystko przebiegło jak najsprawniej i bez komplikacji. W tym celu stale doszkalamy swoich pracowników, informujemy naszych kierowców, dostosowujemy swój tabor pojazdów, szukamy nowych, coraz lepszych rozwiązań.

Spedycja krajowa Konin

W ramach naszej działalności realizujemy także przewozy na terenie Polski. Zajmuje się tym spedycja krajowa, dziedzina, w której także odnajdujemy się od lat. Trasy na terenie kraju są krótsze, a specyfika ich planowania jest nieco inna. Zadaniami tego rodzaju zajmują się w naszej firmie specjalnie przygotowane do tego zadania osoby. Zadbaliśmy o to, aby ich kompetencje i efektywność działań decydowały o najwyższej jakości realizowanych przez Hit Transport usług.

Transport ADR Konin

Transport ADR dla wielu firm transportowych brzmi przerażająca – nie każdy przecież jest w stanie wziąć odpowiedzialność za ładunki niebezpieczne. Jednak nie dotyczy to firmy HiT Transport, która podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań. Zachęcamy do skorzystania z usług w zakresie przewozu tych kłopotliwych towarów – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z HiT Transport w zakresie transportu ispedycji – zarówno międzynarodowej, jak i krajowej – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Przyjmujemy zlecenia od firm z całej Polski. Prowadząc działalność w Koninie, możesz skontaktować się z jednym z naszych oddziałów zlokalizowanych w Wielkopolsce. Zapraszamy.