Spedycja krajowa Zielona Góra

Praca w spedycji do łatwych nie należy! Jednakże dobre rezultaty wynagradzają wszelkie trudy.

Firmom produkującym wyroby przeznaczone na polski rynek zależy na tym, aby trafiły one do odbiorców w nienaruszonym stanie i na czas. Zadaniem spedytora jest zrobić wszystko, aby tego dokonać przy dostępnych zasobach. Na jego barkach tak naprawdę spoczywa odpowiedzialność za to, czy klienci będę mieli dostęp do towaru, a zatem – czy producent będzie mógł go sprzedać i na nim zarobić. Oznacza to, że między osobami zajmującymi się spedycją krajową a ich klientami istnieje pewne porozumienie. Oczywiście częściowo jest ono określone przez zawieraną umowę – zawarte są w niej warunki realizacji usługi, jej koszt, terminy i inne formalne informacje. Ale poza tym istnieje też relacja, której nie opisuje się w dokumentach. Relacja oparta na zaufaniu, na wzajemnym rozumieniu potrzeb drugiej strony i na życzliwym nastawieniu. Taka relacja znacznie ułatwia współpracę i sprawia, że jest znacznie bardziej udana.

Międzynarodowy transport drogowy Zielona Góra

Podobnie jest zresztą w przypadku międzynarodowego transportu drogowego. W tym aspekcie usługi realizowane poza granicami Polski w niczym się nie różnią. Formalnie oczywiście różnica jest bardzo duża, ponieważ zarówno koszty, jak i wytyczne dotyczące transportu na skalę międzynarodową są inne. Jednak tutaj także u podstaw udanej współpracy między firmą spedycyjną a jej klientami leży zaufanie, szacunek, życzliwość. Dlaczego to tak ważne? Atmosfera wpływa na wydajność oraz na motywację. Wiedzą o tym zarówno pracownicy korporacji, jak i przedstawiciele wolnych zawodów. To od relacji międzyludzkich w dużym stopniu zależy to, czy lubi się swoją pracę, a jeśli się ją lubi – wykonuje się ją chętniej i lepiej. Wiemy o tym także w Zielonej Górze, dlatego dbamy o to, żeby atmosfera wewnątrz firmy, jak i pomiędzy firmą a klientami zawsze była jak najlepsza.

Spedycja międzynarodowa Zielona Góra

W przypadku spedycji międzynarodowej presja jest duża, ponieważ im dalsza trasa, tym trudniej ją zorganizować – zarówno pod kątem czasu, jak i praktycznego przebiegu. Warto jednak zaufać spedytorom z Zielonej Góry, którym w codziennej realizacji zadań pomaga ich wieloletnie doświadczenie. Zadanie ułatwia też praca w z granym zespole specjalistów, którzy współpracują ze sobą, wspierają się nawzajem w swoich zadaniach i wspólnie dbają o zadowolenie i satysfakcję klientów.

Spedycja krajowa Zielona Góra

Choć trasy na terenie Polski są krótsze, nie znaczy to, że osoby zajmujące się spedycją krajową czują na sobie mniejszą odpowiedzialność. Ważne jest jednak to, aby odpowiedzialność nie przerodziła się w nadmierny stres. Oczywiście stres jako taki jest pomocny w realizacji zadań, ponieważ dodaje energii i mobilizuje do pracy, podpowiada niestandardowe rozwiązania problemów i ogólnie jest świetnym paliwem. Ale nie w nadmiarze. Dlatego po raz kolejny ważna jest atmosfera pracy, pewność siebie i doświadczenie, które pozwalają trzymać stres na wodzy.

Transport ADR Zielona Góra

Nie wszystkie firmy transportowe podejmują się przewozu towarów niebezpiecznych – nie wszystkie bowiem mają uprawnienia i widzę dotyczącą transportu ADR. Do nas jednak możesz zwrócić się z tą kwestią. Zapraszamy przedsiębiorców z Zielonej góry i okolic do kontaktu z naszym oddziałem.

Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Zielonej Górze!

65-021 Zielona Góra

Dąbrowskiego 41B
Tel.: 68 888 00 25

NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770 
e-mail: zgora@hit-transport.pl

Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne