Spedycja Szczecin

Co świadczy o wysokiej jakości usług spedycyjnych? Jak spedycja może wpłynąć na rozwój gospodarki?

We współczesnym świecie spedycja staje się coraz bardziej złożoną i wymagającą dziedziną. Z czego to wynika? Oczywiście z rosnących potrzeb rynku, a te są konsekwencją wielokierunkowego rozwoju najróżniejszych gałęzi gospodarki. Przykładem może być chociażby branża meblarska, która w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie, w związku z czym rośnie zapotrzebowanie na transport mebli w różnych kierunkach – a zatem także i naspedycję.

Meble to tylko jedna z branż, które szybko się rozwijają w naszym kraju. Ich eksport rośnie o kilka procent rocznie, ale nie mniejszymi sukcesami może się pochwalić np. branża owocowa i warzywna. Dużym echem odbiły się w ostatnim czasie także sukcesy związane z eksportem pieczarek czy… ślimaków. Wszystko wskazuje na to, że mamy co transportować i na czym zarabiać. Przed firmami świadczącymi usługi transportowo-spedycyjne stoi teraz zadanie, aby sprostać tym coraz większym potrzebom i nie stawać na drodze rozwoju polskiej gospodarki.

Międzynarodowy transport drogowy Szczecin

HiT Transport międzynarodowym transportem drogowym zajmuje się od lat. Rozwój firmy doprowadził do otwierania nowych oddziałów w różnych miejscach w Polsce, między innymi w Szczecinie. Specjaliści od tras międzynarodowych, którzy są tam zatrudnieni, doskonale wiedzą, jak zorganizować przewóz najróżniejszych towarów za granicę, aby zawsze dotarły tam, gdzie są przeznaczone i w terminie, który został wyznaczony.

Oferujemy transport różnorodnych towarów – zarówno produktów spożywczych (gotowych wyrobów oraz płodów rolnych, owoców i warzyw przeznaczonych do dalszego przetwórstwa), jak i chemicznych czy kosmetycznych. Zajmujemy się przewozem przedmiotów o dużych gabarytach, np. mebli czy maszyn, a także sprzętów wyjątkowo delikatnych, np. elektroniki. Doskonale wiemy, jak zabezpieczyć każdy powierzony nam ładunek i w jaki sposób chronić go podczas transportu przed uszkodzeniem, zniszczeniem, utratą właściwości lub jakimikolwiek innymi szkodami.

Spedycja międzynarodowa Szczecin

Nad bezpieczeństwem ładunków oraz całym procesem przewozu towarów z okolic województwa zachodniopomorskiego czuwają nasi spedytorzy ze Szczecina. Spedycja międzynarodowa to ich specjalność – dziedzina, w której od lat zdobywają doświadczenie i która nie ma już przed nimi żadnych tajemnic.

Spedycja krajowa Szczecin

Nasz oddział w Szczecinie zajmuje się także realizacją przewozów na terenie kraju. Spedycja krajowa to kolejna, choć w dużym stopniu powiązana z pozostałymi dziedzina naszej działalności. Towary, które mają trafić na polski rynek, potrzebują właściwej ochrony i opieki. Do nas należy to, by im to zapewnić.

Transport ADR Szczecin

Transport ADR to usługa, którą HiT Transport również oferuje w Szczecinie oraz w całej Polsce. Przewożenie towarów, które kwalifikują się jako niebezpieczne, wymaga zachowania szczególnych procedur. W naszej firmie znamy je doskonale i stosujemy przy każdym tego rodzaju zleceniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zachęcamy serdecznie do współpracy wszystkie podmioty działające w województwie zachodniopomorskim oraz poza jego granicami. Oferujemy najwyższej jakości usługi związane z organizacją i przewozem towerów zarówno w kraju, jak i za granicę. Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Szczecinie.

71-450 Szczecin 
ul. Chopina 35 
Tel.: 91 885 37 50 
NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770  
Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne