Spedycja Wolsztyn

Od organizacji transportu krajowego i międzynarodowego w dużym stopniu zależy tempo rozwoju gospodarczego.

Działania spedycyjne są niezwykle ważne dla rozwoju gospodarki, ponieważ to właśnie transport napędza tempo tego rozwoju. Dzięki sprawnemu transportowi możliwy jest rozkwit:

  • handlu,
  • produkcji,
  • usług,
  • budownictwa,
  • i innych gałęzi gospodarki, ponieważ wszystkie one są w pewnym stopniu uzależnione od przewozu różnorodnych towarów.

Spedycja, jako proces zarządzania transportem, jest zatem bardzo ważną dziedziną, która wciąż się rozwija i która musi nadążać za przemianami w dzisiejszym świecie. Nasz oddział w Wolsztynie, a właściwie jego pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kto się nie rozwija, ten się cofa – zwłaszcza gdy świat wokół pędzi naprzód. Dlatego też stawiają na stałe poszerzanie swoich kompetencji i podejmowanie nowych wyzwań.

Międzynarodowy transport drogowy Wolsztyn

Jednym z takich wyzwań jest z pewnością realizacja transportu międzynarodowego. Duża skala każdego przedsięwzięcia obejmującego transport drogowy sprawia, że rośnie zarówno odpowiedzialność za jego właściwe wykonanie, jak i związana z nią presja. Dlatego też spedytorzy muszą być osobami o określonych cechach osobowości – odpornymi na stres i nacisk z zewnątrz, potrafiącymi sprawnie i trafnie reagować w nieprzewidzianych sytuacjach, umiejącymi organizować sobie pracę tak, by działać jak najbardziej wydajnie i efektywnie.

Organizacja transportu na skalę międzynarodową, choć trudna, daje jednak ostatecznie ogromną satysfakcję i zwiększa apetyt na kolejne wyzwania.

Spedycja międzynarodowa Wolsztyn

Spedycja międzynarodowa to działalność bardzo złożona, która obejmuje działania bezpośrednio związane z przewozem ładunków, jak i cały szereg działań dodatkowych. Do tych pierwszych należy oczywiście sam załadunek, przewiezienie i rozładunek towarów, wraz z ich przygotowaniem do drogi (zabezpieczeniem, przygotowaniem dokumentacji) i zarządzaniem nimi na trasie (ochrona, zapewnienie właściwych warunków transportu). Czynności dodatkowe mogą dotyczyć np. składowania produktów (magazynowania) lub szeroko rozumianych kwestii finansowych, np. sprzedaży przewożonego produktu.

Przy organizacji spedycji międzynarodowej trzeba wziąć pod uwagę specyfikę relacji między różnymi krajami, a także przepisy prawne obowiązujące na danym terenie. Dlatego też spedytorzy z Wolsztyna, którzy się tym zajmują, muszą mieć szeroką wiedzę oraz dobrą znajomość języków obcych, która umożliwia im sprawne zarządzanie całym procesem.

Spedycja krajowa Wolsztyn

Spedycja dotycząca przewozu na terenie kraju przyczynia się w dużym stopniu do jego rozwoju gospodarczego. Transport jest gałęzią gospodarki, która uzależnia od siebie wiele innych dziedzin, dlatego też niezwykle ważne jest to, by usługa ta na terenie Polski odbywała się w sposób dobrze zorganizowany i efektywny. Dbają o to nasi specjaliści z Wolsztyna. Chcesz przekonać się, jakie efekty faktycznie daje ich praca? Podejmij z nami współpracę – serdecznie zapraszamy!

Transport ADR Wolsztyn

Możesz nam zlecić także transport substancji i materiałów niebezpiecznych, czyli innymi słowy transport ADR. Doświadczenie, które posiadamy w tej dziedzinie, pozwala nam realizować usługi sprawnie i bezpiecznie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Wolsztynie.

64-200 Wolsztyn
ul. Przemysłowa 2/2

Tel.: 68 420 08 21 lub

68 347 29 83
e-mail: biuro@hit-transport.pl

Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne