Transport ADR Legnica

Dowiedz się, czym jest transport ADR i jakie jeszcze usługi HiT Transport oferuje w Legnicy i okolicach.

Przewożeniem towarów niebezpiecznych mogą zajmować się wyłącznie specjaliści i wyłącznie w oparciu o obowiązujące procedury. Dziś chcielibyśmy przybliżyć naszym klientom charakterystykę usług z zakresu transportu ADR oraz pozostałych usług, które świadczymy. Mamy nadzieję na podjęcie długotrwałej, udanej współpracy.

ADR to międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu ładunków niebezpiecznych. Obowiązuje obecnie w 50 krajach, w tym również w Polsce. Umowa ta określa stosunki prawne między państwami, które ją podpisały. Są też w niej zawarte informacje takie jak:

  • klasyfikacja wszystkich produkowanych na świecie materiałów niebezpiecznych – podział ogólny (13 klas) oraz szczegółowy,
  • wymagania dotyczące samochodów transportujących towary niebezpieczne oraz osób uczestniczących w procesie transportowym (m.in. konstrukcja i wyposażenie pojazdów, sposób nadzoru, załoga pojazdu, wymagania dotyczące dokumentacji itd.).

Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Przewozy towarów niebezpiecznych to jedna z kategorii przewozów w ramach międzynarodowego transportu drogowego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i terminowy transport, niezależnie od rodzaju przewożonego towaru. Zajmujemy się zatem ładunkami niebezpiecznymi, jak i innymi niż niebezpieczne (spożywczymi, kosmetycznymi, budowlanymi itd.). Jeśli szukasz profesjonalistów w okolicach Legnicy, z którymi współpraca w tym zakresie będzie udana, koniecznie skontaktuj się z najbliższym oddziałem HiT Transport.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Specjaliści od spedycji międzynarodowej pracujący w naszej firmie są w stanie przygotować bezpieczne i szybkie trasy przejazdów oraz zorganizować cały proces transportowy tak, aby był opłacalny zarówno dla klienta, jak i dla nas samych. Stawiają na terminowość i maksymalną wydajność, a u podstaw wszystkiego leży oczywiście bezpieczeństwo.

Spedycja krajowa Legnica

Nasza firma zajmuje się także transportem w Polsce – specjalizuje się w lokalnych przewozach oraz w spedycji krajowej. Dzięki naszym usługom wiele firm z całego kraju jest w stanie zaopatrywać rożnego rodzaju punkty – sklepy, hurtownie, fabryki, przetwórnie czy też klientów indywidualnych – w zamówione towary. Dotyczy to także okolic Legnicy – tutaj także prężnie prowadzimy działalność, o czym przekonało się już wiele współpracujących z nami podmiotów.

Transport ADR Legnica

Jeśli więc chcesz skorzystać z usług w ramach transportu ADR lub po prostu transportu międzynarodowego bądź krajowego, skontaktuj się z liderami na rynku. HiT Transport gwarantuje usługę na najwyższym poziomie – bezpieczeństwo, terminowość, właściwie dostosowane warunki przewozów, profesjonalny kontakt z klientami i wychodzenie naprzeciw ich indywidualnym potrzebom. Zapraszamy serdecznie do współpracy.